FAQ - Najczęściej zadawane pytania Pacjentów

1. Ile kosztuje korona /licówka / implant?

Nie wyceniamy poszczególnych usług dentystycznych. W naszej klinice stomatologicznej nie płacisz za plombę, koronę czy ekstrakcję zęba. Dla nas najważniejsze są maksymalny komfort pacjenta i rzetelnie wykonane leczenie, zgodne z najnowszymi standardami, które zapewni trwały efekt. Każdy zabieg może składać się z innego rodzaju procedur w zależności od sytuacji pacjenta, wymaga innego czasu, innej wiedzy medycznej. Dlatego przed wyceną leczenia zostaną Państwo zaproszeni na konsultację, na której zaplanujemy najlepsze dla Państwa leczenie. Koszt będzie zależny od czasu, który poświęcimy Państwa leczeniu. Dla dobra naszych Pacjentów nie wykonujemy zabiegów „na życzenie” bez konsultacji i diagnozy.

2. Jak zapisać się na konsultację?

Prosimy o rejestrację telefoniczną pod numerem+504-284-850 lub mailową, na adres mailto:mrecepcja@medentistomatologia.pl.

fakt, że pacjent jest skłonny zapłacić, nie oznacza, że automatycznie przystąpimy do jego leczenia. jeśli nie czujemy wzajemnego zaufania i zrozumienia, wolimy nawet nie zaczynać. to strata czasu dla nas obojga.

3. …ale po konsultacjach otrzymam wstępną wycenę leczenia?

Tak. Od razu podczas konsultacji otrzymają Państwo rekomendowany przez nas plan leczenia. Wyjaśnimy jego przebieg oraz oszacujemy koszt.

Uwaga - zastrzegamy sobie możliwość odmówienia podjęcia leczenia, jeśli będziemy czuli brak zaufania ze strony Pacjenta lub my nie zaufamy Pacjentowi, jeśli chodzi np. o stosowanie się do zaleceń. Pozwoli to zaoszczędzić nam i Państwu najcenniejsze, nieodnawialne zasoby - czas i nerwy :)

4. Czy dajecie gwarancję na wasze usługi i ile ona trwa?

Jesteśmy lekarzami i możemy jedynie zagwarantować, że wykonamy nasza pracą najlepiej jak to jest możliwe, zgodnie z najwyższymi standardami i najnowocześniejszą wiedzą medyczną. Nie każdy organizm reaguje tak samo na leczenie i zabiegi, nie każdy Pacjent tak samo stosuje się do zaleceń - dotyczy to całej medycyny, nie tylko stomatologii.

5. Jeśli przegapię wizytę, czy i tak muszę zapłacić?

Nie, nie obciążymy Państwa kosztem odwołanej lub przegapionej wizyty. Ze względu na napięte grafiki naszych lekarzy, zastrzegamy sobie jednak prawo do nieumówienia Państwa na kolejny termin, jeśli nieobecność nie będzie miała ważnego uzasadnienia lub poprosimy o uiszczenie opłaty za kolejną wizytę z góry.

6. Czy macie jakieś promocje albo rabaty?

Nie organizujemy promocji w stylu „3 w cenie 2”, jak w supermarkecie. Nie zależy nam na jak najwyższej sprzedaży i szybkiej promocji, a na budowaniu renomy najlepszej kliniki stomatologicznej w Biłgoraju. Stomatologia na najwyższym poziomie wymaga indywidualnego podejścia, dokładnej diagnozy, właściwego leczenia i obustronnego zaufania, co wyklucza akcje rabatowe i klientów kierujących się promocjami.

7. Czy udzielacie pacjentom pożyczek na pokrycie kosztów leczenia? Czy można wziąć raty na leczenie?

Tak, w naszej klinice mogą Państwo otrzymać korzystne raty na pokrycie kosztów leczenia. Mogą Państwo skorzystać z finansowania ratalnego udzielanego przez zaufaną i sprawdzoną instytucję z branży finansowej, będącą Partnerem i wyłącznym Przedstawicielem Plus Banku w zakresie oferty produktowej na Kredyt Medyczny. Choć my sami nie udzielamy oczywiście rat, mogą Państwo uzyskać finansowanie zabiegów bez wychodzenia z naszej kliniki.

8. Czy wizyty zaczynają się punktualnie?

Tak. W naszej poczekalni nie ma grupy pacjentów czekających na wizytę u danego lekarza. Wizyty nie nakładają się. Przeważnie przyjmujemy tylko tylu pacjentów, by móc wykonać kilka procedur na jednej wizycie. To bardzie efektywne i oszczędza mnóstwo czasu - zarówno Państwu, jak i nam. W związku z tym tak ważne jest zgłaszanie się na umówiony termin punktualnie, o co bardzo Państwa prosimy.

Uwaga: ze względu na to, że staramy się wykonać jak najwięcej zabiegów podczas jednej wizyty, w wyjątkowych sytuacjach może zdarzyć się przedłużenie wizyty poprzedniego pacjenta. Z góry przepraszamy.

9. Czy może być taniej?

Jeśli zaplanowane przez nas leczenie wykroczy poza Państwa aktualne możliwości finansowe, w pierwszej kolejności zaproponujemy rozłożenie kosztów na korzystne raty. Niekiedy możliwe jest zaproponowanie tańszych zabiegów - wówczas poinformujemy Państwa o wadach i zaletach dostępnych rozwiązań. Nie jesteśmy jednak najtańszą kliniką stomatologiczną w mieście -zamiast najniższymi cenami, oferujemy najwyższą jakością leczenia i dbałością o komfort Pacjentów.

MD Medenti

ul. Armii Krajowej 8,
23-400 Biłgoraj

tel.: 504–284–850

recepcja@medentistomatologia.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek 9:00-18:00
Wtorek 9:00 - 16:00
Środa 9:00 - 16:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 9:00 - 16:00


Facebook